50 i co?- Rockowy gadany stand up muzyczny

NAJBLIŻSZE SPEKTAKLE

2024-09-15 18:00 Teatr IMKA, Kocjana 3, Warszawa Kup bilet

Tomasz Karolak „50 i co?” to wyjątkowe wydarzenie, które łączy w sobie stand-up i muzykę, oferując widzom niezapomniane przeżycie. W tym autorskim show, Tomasz Karolak, znany aktor, muzyk i wokalista, zabiera publiczność w podróż przez swoją bogatą i różnorodną karierę artystyczną.Show jest osobistym podsumowaniem życia Karolaka jako artysty, gdzie dzieli się on swoimi doświadczeniami, refleksjami i wspomnieniami.

 

Występ charakteryzuje się unikalnym połączeniem ciętego humoru, inteligentnych obserwacji i rockowej energii. Karolak, z niepowtarzalnym rockowym językiem, wprowadza widzów w kulisy świata show biznesu, ukazując go w nowym, często nieznajomym świetle. Co więcej, show jest przeplatane piosenkami śpiewanymi na żywo przez Tomasza, które odgrywały ważną rolę w jego drodze artystycznej.

 

„50 i co?” to nie tylko rozrywka, ale również intymny, introspekcyjny wgląd w życie i karierę Karolaka, pełen autoironii i głębokich emocji. Dla fanów Tomasza Karolaka, jak i dla tych, którzy cenią teatr i muzykę z nutą humoru, ten spektakl to wyjątkowa okazja, by zobaczyć artystę z innej, bardziej osobistej strony. Występ stanowi nie tylko chwilę rozrywki, ale również zaproszenie do refleksji nad drogą życiową, którą każdy z nas przemierza.

Obsada:

Tomasz Karolak

 

Czas trwania spektaklu: 80 minut  

Zapisz się do newslettera