Niespodziewany Powrót

NAJBLIŻSZE SPEKTAKLE

Gąszcz różnych wątków, które splatają się w wyśmienitą komedię – to właśnie Niespodziewany powrót. Spektakl w gwiazdorskiej obsadzie – na scenie Olbrychski i Karolak – to doskonała rozrywka dla wymagającej widowni.

 

W Niespodziewanym powrocie Daniel Olbrychski wciela się w postać aktora, który ma zagrać króla Leara. Szczególna trema i wielkie nadzieje związane z podjęciem tak dużego aktorskiego wyzwania nie są Olbrychskiemu obce. W końcu sam mierzył się z nimi, kiedy grał główne role w spektaklach Szekspira.

Tłem dla aktorskich rozterek są skomplikowane relacje rodzinne – kłopoty z partnerami, rodzicami i dziećmi, które niezwykle bawią, jeśli tylko nas nie dotyczą!
Ważną postacią jest zwłaszcza syn głównego bohatera – w tej roli doskonale znany publiczności z wielu produkcji telewizyjnych i kinowych Tomasz Karolak. Aktor o dużym talencie komediowym z wejściem w postać też nie będzie miał problemu – w końcu synem jest od urodzenia! 

Dokąd zabrną te wszystkie wątki? Jak będzie się układać relacja ojca z synem? Jest tylko jeden sposób, by przekonać się o tym wszystkim – trzeba się wybrać do teatru!

Twórcy:

Autor: Serge Kribus
Przekład: Bożena Puchalska
Fotografia: Grażyna Gudejko


Obsada:

Daniel Olbrychski

Tomasz Karolak


Czas trwania spektaklu: 120 minut (z przerwą)

Data premiery: 01.02.2022 roku

Premiera na scenie Imka Kocjana, koprodukcja z Teatrem Gudejko.

 

Tomasz Miłkowski – Zawiązane języki

Czytaj dalej »

Urszula Wolska-Olbrychski -Karolak

Duet Olbrychski-Karolak

Sekcja polska Międzynarodowego Stowarzyszenia Krytyków Teatralnych

Daniel Olbrychski – 60-lecie debiutu

 

Mariusz Cieślik- „Niespodziewany powrót”. Zaskakujący duet Olbrychskiego i Karolaka

Czytaj dalej »

Zapisz się do newslettera