Komedia z dreszczykiem

NAJBLIŻSZE SPEKTAKLE

Konrad – scenarzysta niegdyś hitowych seriali i Izabella – lekko wyblakła już gwiazda – to małżeństwo z 30letnim stażem. Konrad w rocznicę ślubu przyjeżdża do pięknej posiadłości nad jeziorem, nie zamierza jednak tego wyjątkowego wieczoru świętować ze swoją małżonką, a z kipiącą erotyzmem młodą Bianką.
Namiętnemu rendez-vous przeszkodzi niestety nieszczęśliwy wypadek. A może samobójstwo? Choć niewykluczone, że jednak morderstwo… Tę zagadkę będzie próbował rozgryźć dociekliwy i nieprzejednany Inspektor policji, choć bohaterowie nie będą mu tego ułatwiać. Sprawa skomplikuje się jeszcze bardziej gdy z szuwarów wyłoni się duch, w ślad za którym podąży metafizyczna i nieco ekscentryczna Józefina – medium i hipochondryczka. Zdrada, zbrodnia, duch i tajemnicze zaginięcie Izabelli – co łączy te elementy? Co Inspektor znajdzie pod przewróconą łodzią i jaką rolę odegra w tym wszystkim potężne medium? Tego dowiecie się zaglądając do domu nad jeziorem… Zapraszamy na doskonałą zabawę kryminalną!


Jeśli zaczynacie dzień od lektury Instagrama i portali plotkarskich, opisujących rewelacje z życia celebrytów, to co za chwilę się wydarzy na pewno się Wam spodoba.

Autor – Meggie W. Wrightt

Reżyseria – Magdalena Wołłejko

Scenografia – Wojciech Stefaniak

Kostiumy – Ewa Gdowiok

Muzyka – Marcin Piękos

 

Obsada:

Magdalena Wołłejko

Lucyna Malec/ Katarzyna Maciąg

Piotr Cyrwus/ Modest Ruciński

Marek Siudym

 

Czas trwania spektaklu: 120 minut (z przerwą)

Data premiery: 01.02.2022 roku

Spektakl gościnny, produkcja – Joanna Cywińska Produkcje

 

Zapisz się do newslettera