Przyjaciele Teatru

Ambicją naszego teatru jest dbałość o jak najwyższą wartość artystyczną produkowanych spektakli oraz prezentowanie coraz większych i bardziej złożonych produkcji. Dotychczasowe przedsięwzięcia oraz plany dalszego rozwoju wiążą się ze znacznymi nakładami finansowymi. Jako instytucja pozbawiona publicznego dofinansowania dla repertuarowej działalności, swój rozwój zawdzięczamy przede wszystkim hojności sponsorów.

Teatr IMKA jest wszechstronnym i atrakcyjnym partnerem dla firm, które chcą być związane z nowoczesną instytucją kultury. Z naszej strony możemy przyczynić się, w sensie twórczym do tego, by firma z powodzeniem spełnia swoje cele z zakresu Corporate Culture Responsibility (CCR) – odpowiedzialności firmy za kulturę.

IMKA oferuje wiele możliwości sponsoringu:

Firma może stać się Sponsorem / Mecenasem / Partnerem całego teatru lub wspierać wybrany tytuł repertuarowy IMKI. Inną możliwością jest wsparcie konkretnej nowej produkcji lub specjalnego projektu, na przykład w dziedzinie edukacji teatralnej, rozwoju technologicznego lub multimedialnego teatru.

Współpraca teatru IMKA ze sponsorem opiera się zawsze o indywidualnie wypracowane i unikalne rozwiązanie.

Przyjaciele teatru:
Bilety dostępne również na

Zapisz się do newslettera