Festiwal Polska w Imce – sprzedaż biletów już ruszyła!

POLSKA W IMCE. NIECODZIENNY FESTIWAL TEATRALNY

Najlepsze spektakle najważniejszych reżyserek i reżyserów zrealizowane w najlepszych polskich teatrach z najlepszymi aktorkami i aktorami już od dekady można oglądać w Teatrze IMKA Tomasza Karolaka, jedynej prywatnej scenie, która organizuje festiwal Polska w Imce. Niecodzienny Festiwal Teatralny.

Najlepszym wyrazem uznaniem jest Wdecha Publiczności, przyznana przez Czytelników „Gazety Stołecznej”.

Nie ma bowiem drugiego takiego festiwalu, który dba o komfort widzów, w odróżnieniu od innych imprez, zapewniając teatralne przeboje przez cały rok: pozwalając rozłożyć w czasie wydatki na bilety i wydarzenia w kalendarzu, tak by nie znikać z innych sfer życia na tydzień lub dwa.

Rzeczą bez precedensu jest lokalizacja. Zazwyczaj festiwale odbywają się w najlepiej dotowanych, śródmiejsko położonych instytucjach.
IMKA na Kocjana walczy z wykluczeniami z uczestnictwa w kulturze: proponuje najważniejsze wydarzenia z kraju mieszkańcom ambitnie rozwijającego się Bemowa, innych zapraszając do skorzystania z wygodnych połączeń metra, autobusów, tramwajów i warszawskiej obwodnicy.

Każdy może mieć dostęp do najważniejszych wydarzeń w kraju. Doceniają to mecanasi: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Urząd Stołecznego Miasta Warszawy.

Zapraszamy!

Tomasz Karolak i zespół Teatru IMKA

Autor zdjęć: Dorota Koperska

Comments are closed.

Zapisz się do newslettera